Automobilklub Stalowa Wola zaprasza na ostatnią tegoroczną VI rundę MPPZ. Impreza odbędzie się w dniach 8-11 września 2022 roku w Stalowej Woli i jej okolicach.

mppz22a mppz22b

Dla uczestników organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Z okazji ustanowienia roku 2022 rokiem Ignacego Łukasiewcza stalowowolska runda odwiedzi Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, gdzie dzięki nowoczesnym ekspozycjom multimedialnym przeniesiemy się do laboratorium Ignacego Łukasiewicza. Szoferzy, szoferki, piloci i pilotki poznają sylwetkę tego wybitnego naukowca i jego ogromny wpływ na rozwój przemysłu na Podkarpaciu.
Zwiedzimy Wystawę Pojazdów Zabytkowych zgromadzoną na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej. Uczestnicy odwiedzą także miejscowość Gorzyce, w której powstawały tłoki do większości Polskich pojazdów - Syren, Warszaw, Polskich Fiatów jak również motocykli SHL i WSK.

Ponadto gościnnie zajedziemy na Lubelszczyznę, której bardzo brakowało w kalendarzu MPPZ i zaprezentujemy zabytkowe pojazdy na urokliwym rynku Janowa Lubelskiego. Poznamy historię największej partyzanckiej bitwy na ziemiach polskich na Porytowym Wzgórzu.

Na uczestników czekają liczne próby zabawowe, próby sportowe, próby OTJ, jazda na regularność, róża wiatrów, oraz NAJNIŻSZE KOSZTY uczestnictwa w rajdzie spośród wszystkich rund MPPZ.

Serdecznie Zapraszamy na Podkarpacie!

Zapisy: https://zgloszenia.pzm.pl/pz/2022/MPPZ/runda6/.

lukasiewicz podkarpackie